Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 45

Byty na Praze 6 - Podbabě

Byty na Praze 6 - Podbabě Praha 6 byty

Lákalo by vás bydlet v jedné z nejvíce žádaných pražských lokalit, kde mají v příštích měsících a letech vyrůst stovky, ba až tisíce nových bytů? Příroda všude kolem, možnost bleskové dopravy do centra města a lukrativní prostředí s plnou občanskou vybaveností. Co víc si vlastně může člověk v dnešní době přát?

Byty Praha 6 - Podbaba

Toužíte po moderních bytech na Praze 6? Podívejte se na novou nabídku novostavby Rezidence Podbaba. Tyto byty totiž nabízejí krásný životní prostor, vybírat můžete z široké škály velikosti bytů. Parkování v rámci podzemních garáží nebo poměrně rozlehlé terasy, balkóny či zahrádky vypadají opravdu luxusně a zpříjemňují už tak vysokou kvalitu života.

Byty na Praze 6 skýtají i vysokou občanskou vybavenost. Škola, školka nebo nemocnice jsou dostupné ve vzdálenosti odpovídající krátké procházce, navíc stačí jen tři minuty jízdy autem a dostanete se na metro, konkrétně stanici Dejvická. Bydlení v Praze 6 je plné klidného zázemí a zeleně, přestože jde de facto o centrum města.

V Rezidenci Podbaba najdete 77 bytů různých velikostí. Obvyklá pořizovací cena průměrného bytu 2+kk nebo 3+kk se pohybuje kolem čtyř až šesti milionů korun, tyto byty jsou ve výstavbě a připraveny k prodeji. Pokud nemůžete danou finanční sumu složit ihned, není problém se dohodnout na hypotečním financování.

Byty na Praze 6 jsou skutečně prvotřídní, nedaleký park Stromovka, který je oblíbený jak u umělců, tak i u stálých návštěvníků, kteří sem jezdí hledat klidně i přes půl Prahy vytoužené klidné prostředí plné zeleně. Pokud máte mladou rodinu, děti se chystají co nevidět do školy a hledáte nové a kvalitní bydlení v Praze, které bude vhodné třeba i jednou pro vaše potomky, snad ani nejde přemýšlet o čemkoliv jiném...

 
 
Jste zde: Home Praha 6 Byty na Praze 6 - Podbabě