Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 45

Byty na Praze 6 jsou žádané

Byty na Praze 6 jsou žádané Praha 6 byty

Bydleli byste rádi v Praze 6? Tato lokalita se v posledních letech doslova zaplňuje novými byty, které zde díky developerským společnostem rostou jako houby po dešti. Nedaleko centra tohoto slavného města můžete za čtyři nebo pět milionů korun získat krásný byt, situovaný v lokalitě, která oplývá výbornou občanskou vybaveností, obchody, restauracemi a všemi typy školských zařízení počínaje mateřskou školkou po dostupnou vysokou školu (jsme přeci stále v Praze, UK je blízko).

Byty na Praze 6 - bydlení v zeleni

Podzemní garáže, prostorné balkony a terasy a příjemná pastva pro oči v podobě atraktivní zeleně všude, kam se rozhlédnete. I to nabízejí byty na Praze 6, což je v posledních letech nesmírně žádaná a atraktivní lokalita pro novostavby. Blízkost krásného parku Ladronka i zastávek městské hromadné dopravy, díky kterým se dostanete do práce ve velmi krátké době, v tomto směru opravdu hraje prim.

I zde, na Praze 6, budete mít k dispozici dostatek soukromí a možností využití volného času. Nedaleká bruslařská dráha, tenisové kurty nebo takzvaná klášterní zahrada, spadající pod patronaci slavného kláštera Břevnov. Byty na Praze 6 jsou dobře dostupné i díky relativní blízkosti zastávek metra, takže se můžete už během půlhodiny ocitnout na Václavském náměstí nebo jinde v centru, což se určitě vyplatí.

Kultura, sport a relaxace, úřady nebo čerpací stanice, to vše je v bezprostřední blízkosti  novostavby Rezidence Podbaba, v případě nutnosti zde dokonce najdete i jeden dobrý autoservis. Blízkost takzvané Bělohorské třídy, což je vlastně doslova obchodní centrum, bydlení v bytech na Praze 6 také podstatně zpříjemní...

Když se rozhodnete koupit byt v Praze 6, dostanete tu nejvyšší kvalitu. Moderní materiály i design, včetně plovoucích podlah, dobře fungujícího systému zateplení a plastových oken zkrátka ocení každý, kdo by chtěl v dohledné době pořídit příjemný a krásný byt, kde by žil po zbytek života...

 
 
Jste zde: Home Praha 6 Byty na Praze 6 jsou žádané